otroški nogometni dres Barcelona Paris Saint-Germain je

otroški nogometni dres Barcelona Paris Saint-Germain je osvojil naslov Ligue 1, potem ko je izpeljal lanskega prvaka, AS Monaco. Francoski klub je bil brez zvezdnika Neymarja od konca februarja, potem ko si je zlomil kost v nogi, a ekipa Unaija Emeryja je kljub temu zmogla Parižani so vodili s 4:0 že po 30 minutah po golih Edinsona Cavanija in Angela Di Maria ter po skoku Giovani Lo Celso.

Marcos Lopes je tik pred polčasom zmanjšal zaostanek na tri, da bi gostom dal upanje, vendar bi prejeli še tri gole v drugem polčasu, da bi PSG prinesli odmevno zmago. Emeryjeva ekipa je morda doživela razočaranje, ker je izpadla iz lige prvakov. v osmini finala, vendar jim je še vedno uspelo zmagati v Ligue 1 in Coupe de la Ligue na prepričljiv način. NEYMARA NI BILO NA IGRI. Čeprav ima Neymarja še približno mesec dni na stranskem tiru, bi mnogi pričakovali, da bo prisoten na tekmi, kjer je njegova ekipa dvignila naslov Ligue 1. A temu ni bilo tako. Namesto tega je bil Neymar doma in je na Instagramu objavil fotografijo, na kateri so se pogovarjali nogometni navijači. Brazilski maestro je gledal te

kmo, vendar je večina njegove pozornosti je bil plačan za spletno igro pokra, v ozadju pa je bila tekma PSG proti Monaku. Kako bizarno. Njegova objava je pritegnila veliko pozornost uporabnikov Twitterja, mnogi pa so bili zmedeni nad dejstvom, da je ostal doma in dresi za nogomet igral poker, namesto da bi se pridružil z njegovim slavja ekipe. PRIHODNOST TWITTER REACTSEMERY KOT NEJASNA Kljub temu, da vodi svojo stran do domačega uspeha, je Emeryjeva prihodnost kot šefa PSG še vedno v zraku. Toda 46-letnik je trdil, da